Головна

 

 

AFPA (Accountancy & Finance Professionalism Academy)

 

AFPA (Академія Бухгалтерського та Фінансового Професіоналізму)

 

Академія Бухгалтерського та Фінансового Професіоналізму – це заклад що здійснює підготовку професіоналів бізнесу з обліку, фінансів та менеджменту за програмами професійної кваліфікації АССА.

 

AFPA має статус ліцензованого центру комп’ютерного екзаменування АССА.

 

AFPA є учасником спільного освітнього проекту по взаємодії бізнес структур та університетів України. В межах цього проекту студентам надається можливість паралельно з навчанням в університеті пройти професійну кваліфікацію АССА, здати відповідні іспити та отримати АССА Диплом з Фінансового Обліку та Бізнесу. Участь студентів у даному проекті та отримання відповідної професійної кваліфікації АССА різко підвищує вартість випускників українських університетів на ринку праці та надає можливість працевлаштування у міжнародних організаціях і бізнес-структурах.

 

cbe-logo-2016

 

Основною метою заснування AFPA є підвищення до рівня міжнародних професійних стандартів якості бізнес освіти з обліку, фінансів та менеджменту в Україні.

 

Місією AFPA є надання можливості отримання всесвітньо визнаної професійної кваліфікації АССА з обліку, фінансів та менеджменту на території України, що призведе до збільшення професіоналів у бізнесі та буде сприяти підвищенню рівня економічних відносин та інвестиційної привабливості, як для економік регіонів, так і економіки України.